Sukne s flitrami

Kráľovná plesu alebo sobotňajšej diskotéky? To všetko sa stane jednoduché vďaka sukňu s flitrami! Nebojte sa na seba upozorniť, nech ste na bálu, divoké párty či v kancelárii! Ak sa rozhodnete pre husto flitrované kúsky, doprajte si ich nosenie na spoločenské akcie, do zamestnania sú nevhodné. V práci využijete jemne zvýraznené sukne, ktoré na seba nestrhují všetku pozornosť!

Na tanečný parket zvoľte naberané či vzdušné a jemne priehľadné sukne s flitrami! Oslnivo žiarivé mini kúsky v mini dĺžke uspokojí svojim dizajnom na diskotéke! Strieborné, zlaté, ale aj šedej, červenej, bielej a fialovej flitre rozveselí každučký šatník. Nie vždy musia byť sukňa s flitrami vyzývavé, v mnohých modeloch je romantika a nežnosť. Sukne s flitrami je možné nosiť k teniskám aj lodičkám, saku či krivák! Mladé mačky ocenia flitre na džínsových mini sukniach a zrelé ženy uhranú sukne s flitrami na spoločenských modeloch.

Krátka trblietavá sukňa s pätkami

Luxusná sukňa, ktorá priťahuje pozornosť v tom najlepšom zmysle slova a je vhodná najmä na slávnostné chvíle, keď chcete zažiariť, je nevyhnutnou súčasťou výbavy každej štýlovej ženy. Trblietavá sukňa s pajetkami je povinnou výbavou vášho šatníka a opäť je neuveriteľne in.

Cena v čase recenzie: 23,76 €

Štýlová čierna minisukňa s flitrami z kvalitného materiálu

Máte radi rafinované kúsky? Máte radi oblečenie, ktoré vyniká svojou všestrannosťou? Chceli by ste oživiť svoj šatník sexy kúskom, ktorý vynikne v prevedení? Zakladáte si na kvalite? Nie ste takí bohatí, aby ste si mohli kúpiť lacné veci? Potom vám v šatníku nesmie chýbať táto sexy minisukňa. Oslní vás a vy v ňom. Je to stávka na istotu a záruka úspechu.

Cena v čase recenzie: 26,99 €

Béžová minisukňa s flitrami na pohodlný elastický pás

Je pre vás móda príliš nestála? Premýšľate, akú sukňu si zaobstarať, keď je dlhá in a krátka out? Chcete model, ktorý oceníte vo svojom šatníku aj po rokoch? Stavte na jeden kúsok v podobe tejto minisukne zdobenej flitrami. Dodá im šmrnc. Pridá vám to na príťažlivosti. Kde a ako ho môžete efektívne využiť?

Cena v čase recenzie: 27,93 €

Kraťoučká sukýnka s všitými kalhotkami

Chcete byť za každú cenu príťažlivá a sexy? Potom si určite musíte zaobstarať túto provokatívnu fialovú sukňu z pevného a príjemného materiálu. Vďaka tomu sa na vás vždy obráti každý muž! Je vyrobená v neuveriteľne atraktívnom strihu, ktorý odhalí celú krásu vašich nôh. Sukňa tiež ukáže vaše zmyselné krivky, pretože veľmi elastický materiál dokonale priľne k vášmu telu. Výsledkom je dokonalé splynutie a akýsi pocit druhej kože, ktorá s vami jemne plynie a nasleduje vaše pohyby.

Cena v čase recenzie: 22,61 €